توافقنامه استفاده از خدمات

 مشتری عزیز، برای استفاده صحیح شما از خدمات فروشگاه اینترنتی بازار برنج شرایط و مقرراتی در اینجا بیان می‌شود که لازم است حتما با دقت مطالعه بفرمایید.

 

استفاده شما از خدمات فروشگاه اینترنتی بازار برنج ، ورود به حساب کاربری و استفاده از امکانات سایت و همچنین ثبت سفارش و انجام خرید از فروشگاه اینترنتی بازار برنج، به معنای آگاه بودن از این مقررات و پذیرفتن آنهاست.

 

 کلیه اصول و رویه های سایت بازار برنج منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.  در صورتیکه در قوانین و رویه ها و سرویس ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی موافقت با هرگونه تغییر است.

 

 تعریف مشتری یا کاربر

 

به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

 

 سیاست های رعایت حریم شخصی

 

فروشگاه اینترنتی بازاربرنج به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. فروشگاه اینترنتی بازار برنج متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا امنیت سایت را با استفاده از تکنولوژی مورد نیاز توسعه دهد.

 

همه ی مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بازار برنج مانند لوگو ، علائم تجاری ، توضیحات گرافیک، آرم ، تصاویر و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بازار برنج از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار فروشگاه اینترنتی بازار برنج است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بازار برنج محفوظ می دارد.

 

ثبت ، پردازش و ارسال کالا

 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جز تعطیلات عمومی می باشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده یک روز بعد از ثبت سفارش و در  روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 

بعد از ثبت سفارش از طریق وب سایت، کد پیگیری سفارش توسط بخش ارسال کالا فروشگاه بازار برنج از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود.

 

 فروشگاه بازار برنج در هر زمان مجاز است که فروش خود را متوقف کرده و توقف سفارش به علت عدم موجودی کالا ، بدون اطلاع قبلی توسط فروشگاه بازار برنج محفوظ می باشد.

 

 

 

 

فروشگاه

حساب کاربری

سبد خرید

تماس با ما